Boya badana ustası

İstanbul Boyacı Ustası

İstanbul Boyacı Ustası

İstanbul Boyacı Ustası, İstanbul İçi boya, badana, tadilat ve dekorasyon işlerinizi, İstanbul’un tüm ilçelerine anahtar teslimi ofis, ev, villa, daire dekorasyonu, boya, badana ve dekorasyon işlerinizi itina ile yapıyoruz.
Komple mutfak, banyo tadilat işlerinizi itina ile yapıyoruz.

İstanbul Boyacı Ustaları

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında anahtar teslimi komple bina, daire, villa veya işyerinizin tadilatını boya, badana ve tüm dekorasyon tadilat işlerini yapıyoruz. İstanbul genelinde servisimiz tüm tadilat işlerinize ait ihtiyaçlarınızı karşılamak maksadıyla yapılandırılmıştır. Büyük küçük tadilat, boya, badana, dekorasyon, alçı, sıva işlemlerini Villa, Ofis, Daire, Mutfak, Banyo gibi yerlerize uyguluyoruz ve sizin beğeneceğiniz şekilde özenle işimizi yapıyoruz. Teknolojinin getirdiği imkanları kullanarak işlerimizde son kalite ekipman ve malzemeleri kullanıyoruz.

Boya badana ve dekorasyon tadilat işlerinde İstanbul boyacı ustalarımız Profesyonel dokunuşlarla sizlerle

Son derece kaliteli ve güzel tasarımlı malzemelerimiz ve ürünlerimiz ile profesyonel ekibimizin gücünün birleşimi ile mükemmel tasarımlar ve işler bir telefon kadar yakınızda. Daha iyi bir yuvada, komşularınızı büyülemek, ofisinize gelenlere daha prestijli görünmek için dilerseniz firmamızı tercih edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF !!!

 

İstanbul Boyacı Ustası
İstanbul Boyacı Ustası

Komple Ev Boyama ve Dekorasyonu İstanbul Boyacı Ustalarımız yapıyor

Yeni bir ev aldığınızda, taşınmanın en zevkli kısmı ev dekorasyon aşamasıdır. Özellikle daha önce hiç kendi eviniz olmamış ve eski eşyalar ile sıradan bir dekorasyona sahip evlerde oturmuşsanız yeni evinizi kendi zevklerinize göre dekore ederek kendinize ait, sizin elinizden çıkan bir mekan tasarlamak, bu konuda belirgin bir yeteneğiniz olsada size büyük keyfi verecektir. Boyacı Ustalarımız evinizi ücretsiz keşif yaparak yapacakları hizmetler kataloğunu ve renk kartelalarını sizlere sunarlar. Sizinde değerli fikirlerinizi alarak güzel bir iş çıkarmaya çalışırlar.

İstanbul Boyacı Ustası
İstanbul Boyacı Ustası

Badana nedir?

Badana, bina duvarlarına fırça veya püskürtme ile sürülen kireç şerbeti veya plastik boya. Eskiden evlerin temizliği kireç badanalarla yapılırdı. Bugün ise kireç badanalar bilhassa büyük şehirleride yerini plastik badana ile duvar kâğıtlarına bıraktı. Vikipedi