Boyacı Mesut Usta ve Ekibi Profesyonel iç ve dış ev boyama hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli boyama hizmetlerimizden ve yüksek müşteri yorumlarından büyük gurur duyuyoruz. Sunduğumuz boyama hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

İÇ CEPHE BOYAMA HİZMETLERİ

Boya ve Badanacı Mesut Usta Ev İçi Boyama Hizmetleri ®

25 yılı aşkın iç mekan boyama uzmanlığı ile boyacı ekiplerimiz, işi hızlı ve yüksek standartta yapmak için tam olarak ne yapmaları gerektiğini bilir.

Adım 1 – Renk Seçimi

Başlamadan önce, renginizi seçmeniz gerekecek. Halihazırda duvarınızda bulunan bir rengi kopyalamak isterseniz, referans olarak eski bir boya kutusu kullanabilir veya boyahaneye bir çip götürebilirsiniz. Görselleştirici araçlarımızla rengi, bitişi ve boya türünü belirlemenize yardımcı olabiliriz ve bir karara varmak için yardıma ihtiyacınız olursa Renk Danışmanlığı Hizmeti de sunuyoruz.

 

Adım 2 – Alanı Koruyun

Mobilyaları ve zeminleri yeni, temiz bir koruyucu plastik örtü ile kaplıyoruz. Ayrıca odanın her santimini korumaya özen göstererek zeminlerinizi damla bezlerle koruyoruz.

Adım 3 – Yüzeyleri Hazırlayın

Boya ekibimiz, tavan ve duvarlardaki tüm delikleri veya çatlakları doldurarak, lekeleri kapatarak ve gevşek veya eski boya da dahil olmak üzere tüm pürüzlü yüzeyleri aşındırarak duvarları iç mekan boyaması için hazırlar. Bu, güzel bir yüzey için gerekli olan pürüzsüz, temiz tuvali yaratır.

Adım 4 – Yeni Boya Uygulayın

Önceki adımda onarılan tüm alanlar astarlandıktan sonra, düzgün bir yüzey elde etmek için üstün kaliteli boyalar uygularız. Düz, mat, yumurta kabuğu, saten, yarı parlak ve çok parlak dahil olmak üzere birden fazla bitiş seçeneği vardır ve bilinçli bir karar verebilmeniz için her birinin avantajlarını önceden sizinle birlikte inceleyeceğiz. İşin büyüklüğüne göre süre değişecektir ancak her zaman mümkün olan en hızlı ve verimli çalışmayı sağlayacağız.

Adım 5 – Temizleyin

Boya birkaç saat içinde kurur ve bu olurken evi boşaltmanıza gerek kalmaz. Mürettebat tüm boyama malzemelerini ve kaplamaları kaldırır. Zeminlerinizi ve halılarınızı süpürür ve çalışma alanını kapsamlı bir şekilde temizlemeye özen göstererek her şeyi tam olarak bulduğumuz yere geri koyarız.

Adım 6 – İncelemeden Geçin

Bizim kendi incelememizden sonra, Şantiye Şefiniz size alanda yol gösterecek ve size çalışmalarımızı gözden geçirme ve her türlü ilk geri bildirimi sağlama fırsatı verecektir. Beklentilerinizi nasıl ölçtüğümüzü bilmemiz için bir takip memnuniyet anketi için de sizinle iletişime geçilebilir. Boya işlerimiz, uygun şekilde korunan bir yüzey üzerinde 7 yıla kadar dayanacak şekilde tasarlanmıştır, böylece yeni boyanmış güzel odanızın keyfini yıllarca süreceksiniz.