Avcılar Boyacı Ustası

Avcılar Boyacı Ustası

Avcılar Boyacı Ustası

Güvenebileceğiniz deneyim.

Size neler yapabileceğimizi gösterelim.

Dış Cephe Boyama

Avcılar Boyacı Ustası Bazı frenleme çekiciliği eklemek veya belki sadece işleri yenilemek mi istiyorsunuz? Dış cephe boyası muazzam bir etki yaratır.

Avcılar Boyacı Ustası İç Boyama

Avcılar Boyacı Ustası Bir odaya renk katın ya da her şeyi sessiz, taze ve sıcak, ince tonlu renklerle oluşturun. İç mekan boyama söz konusu olduğunda renk her şeydir .

ÜCRETSİZ KEŞİF VEYA FİYAT TAHMİNİ İÇİN ARAYINIZ

Avcılar Boyacı Ustası

İç Mekan Boyama Hizmetleri

Bir iç mekanı boyarken Mesut Usta’nın  amacı, harika görünen ve detaylara gösterilen özeni gösteren bitmiş bir ürün üretmektir. Küçük ayrıntılara (pürüzsüz duvarlar, net çizgiler ve temiz, tek tip yüzeyler) odaklanma taahhüdümüz, temel farkımızdır.

Avcılar Boyacı Ustası İç Boyama için Yüzeylerin Hazırlanması
İç Mekan Boyama lansman sürecimiz iyi bir hazırlıkla başlar:

iç-boyama-lansing Çamurlama ve Duvar Hazırlığı

— Avcılar Boyacı Ustası Mesut Usta, her bir duvarı çivi delikleri, mobilya veya kapılardan kaynaklanan çukurlar veya pürüzlü alanlar için temizleyecektir. Alçı duvarlı tarihi evlerde genellikle (evin oturması nedeniyle) duvarları çatlayan çok sayıda alan bulunur. Sadece yama yapılması gereken alanlara veya çevreleyen duvarla karışması için tamamen dışarı çıkarılması gereken alanlara bir ila üç kat çamur uygulayacağız.
Çamur Sonrası Zımparalama

– Çamurlama tamamlandıktan sonra, çevreleyen duvar alanları ile iyi uyum sağlayan pürüzsüz, eşit bir yüzey elde edilmesini önlemek için çamurlu alanları zımparalayacağız.
Çamur Sonrası Astarlama

— Bir alana son kat boya uygulamadan önce, bir alanın tutarlı ve düzgün bir şekilde bitirilmesini sağlamak için çamurlu alanlar astarlanmalıdır.
Tavan Hazırlığı – Tavanlar bazen önceki çatı sızıntılarından kaynaklanan su lekeleri gösterir. Akmayı önlemek için su lekelerini yağla dolduracağız. Sigara veya ev yangınından kaynaklanan önemli miktarda nikotin/kurum oluşması durumunda Avcılar Boyacı Ustası Mesut Usta, aksi takdirde su bazlı veya standart yağ bazlı astardan geçebilecek lekeleri engellemek için Shellac bazlı bir astar kullanmayı seçebilir.

Boyanın Uygulanması
Genel olarak, İç Mekan Boyama Hizmetlerimize şu sırayla yaklaşıyoruz: tavanlar, sonra döşemeler, sonra duvarlar. Her bir yüzeyi nasıl boyadığımız hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Avcılar Boyacı Ustası

Boyama-İç-BanyoTavanlar

— Tavanlar genellikle sadece bir kat gerektirir ve genellikle beyaza boyanır. Tavanlar bir merdiven üzerinde kesilir ve daha sonra bir merdivenden 9 inçlik bir rulo veya bir uzatma direği kullanılarak yuvarlanır. Gömme aydınlatma ve tavan vantilatörlerini bir merdiven veya iskeleden keseceğiz.
Döşeme – Döşemeyi boyarken, başıboş halı ipliklerinin boyanmasını önlemek ve zemine karşı düz, temiz bir çizgi kesmemizi kolaylaştırmak için önce taban tahtasına doğrudan bitişik zemin alanını bantlayacağız.
Duvarlar – Döşeme boyandıktan sonra, tüm kesim hatlarının temiz ve net olmasını sağlamak için süpürgeliklerin üstünü ve kapı çerçevelerinin çevresini bantlayacağız. Genel olarak, temiz bir soyulmayı desteklemek için ikinci katın kurumasından sonraki 24 saat içinde bant trimden çıkarılır. İç mekan boyama işleri için, duvarlar neredeyse her zaman pürüzsüz ve tutarlı bir yüzey elde etmek için iki kat boya ile boyanır. Katlar arasında duvarlar direk zımparalanmıştır.
İç Mekan Boyama Sırasında Ekipman ve Temizlik
Avcılar Boyacı Ustası, müşterilerinin evlerini gurur ve saygıyla yaratmaya büyük özen gösterir. Her gün iyice ve tamamlandıktan sonra tamamen temizleyeceğiz. Müşterilerden, Avcılar Boyacı Ustası fırçaları ve rulo kaplamaları temizleyebileceği bir lavabonun yanı sıra işiniz süresince ekipman depolayabileceğimiz bir alana erişim sağlamaları istenir. Yardımcı lavabo günlük olarak temizlenecektir.

İş Sırasında İletişim

İş sırasında, mürettebat ustabaşı ile doğrudan iletişim kurabileceksiniz. Ustabaşı, müşteri için irtibat noktasıdır ve müşteri sorularına en zamanında ve etkili yanıt verebilir.

İç Mekanları Boyarken Kurşun Boyayı Kullanma
1978’den önce yapılan evler kurşun boya ile boyanmış olabilir. Bir ev, kurşun boya tabakası uygulandıktan sonra birkaç kez boyanmış olsa bile, kurşun boya, sökme işlemi sırasında çalışanlar ve konut sakinleri için küçük ama kayda değer bir risk teşkil edebilir. Bu nedenle EPA, müteahhitlerin 1978’den önce inşa edilmiş evleri yenilerken izlemeleri için yönergeler oluşturmuştur. Mesut Usta , EPA sertifikalı, kurşun geçirmez bir firmadır. Kurşun güvenli kaldırma uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için Avcılar Boyacı Ustası Mesut Usta danışın.

Yeep…

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir